• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 80m2

Apartament 1 + 1 me Qira tek Bulevardi Bajram Curri

Bulevardi Bajram Curri
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 1 + 1 me Qira  tek Bulevardi Bajram Curri me një hapësirë totale prej rreth 80 m2.Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, soxhorno dhe 1 tualet.   Apartamenti jepet me qira në vleren 350 Euro. Eshte një zonë ideale ne zemer te Tiranes.Për më shumë informacion ose vizitë në pronë ju lutem na kontakotni.  

Informacion

  • Referenca: BLL1423
  • Sip. e brendshme:80 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 303

Kontakto Agjentin