• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1+2 prane gjimnazit 'Petro Nini Luarasi"!!

Tirana e Re - Margarita Tutulani
PËR SHITJE

125,000 €

Përshkrim

Apartament per shitje 2 + 1+2  me siperfaqe 114 m2 ne Rrugen "Margarita Tutulani"Ambienti eshte i mobiluar,i organisuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje me kuzhine te perfshire,2 tualete dhe ballkon.Ka nje orientim te mire ,Lindje dhe ndodhet ne nje godine te mirembajtur pa ashensor. Godina eshte 4 kateshe dhe apartamenti ndodhet ne katin e trete.Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe ofron shume siguri.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone,  ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni !

Informacion

  • Referenca: PAZ1427
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 256

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: