• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2

Apartament 3+1+2- Bllok

Bllok
PËR QIRA

1,300 € /Muaj

Përshkrim

Apartament me qira prane shkolles " Edith Durham " Bllok, me siperfaqe 145m2.Organizohet ne nje sallon me hapesire te bollshme me ambientin e gatimit te perfshire , tre dhoma gjumi, dy tualet dhe dy ballkone me pamje nga rruga kryesore. Ndodhet ne nje godine me ashensor , ne zone shume te mire me te gjitha sherbimet e nevojshme prane per nje jetese komode. Apartamenti ofron 3 ambiente te shtruara me parket dhe pjesen tjeter me pllaka, nuk eshte i investuar pasi ka kohe qe eshte i pabanuar. Punimet hidraulike do mbyllen nga pronari dhe jepet gjysem i mobiluar sic eshte ne foto. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1433
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 119

Kontakto Agjentin