• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 136m2

Shitet, Apartament 3+1+2 Talete dhe Post Parkim, Liqeni Artificial, Tirane

Tirana e Re - Liqeni i Tiranës
PËR SHITJE

325,000 €

Përshkrim

Shitet, apartament 3+1+2 Talete dhe post parkim prane Liqeni Artificial.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 150 m2 dhe eshte i organizuar ne:Sallon, ambient gatime, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Eshte i gjithi i investuar dhe i shtruar me parket.I pajisur me elekroshtepiake te firmes Beko.Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor.Post parkimi ne pjesen e poshtme te pallatit mund te mbyllet.Ndodhet ne nje nga zonat me me teper gjelberim neTirane, lehtesisht i aksesueshem.Me dokumentacion te rregullt.

Informacion

  • Referenca: PAZ1445
  • Sip. e brendshme:136 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 153

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: