• Dhoma Gjumi: 1
  • 58m2

APARTAMENT 1-1 PER QIRA

Rruga e Dibrës - Shkolla e Kuqe
PËR QIRA

450 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 1+1 per qira. Pozicionohet ne katin e 4 te nje ndertimi te ri, i mobiluar kendshem,dhe organizuar mjaft mire. I disponueshem nga dta 1 korrik. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: MAS1450
  • Sip. e brendshme:58 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 508

Kontakto Agjentin