• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 129m2

APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE BLLOK

Bllok - Kullat Binjake
PËR QIRA

2,000 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 2+1 per qira ne bllok, i pozicionuar ne katet e larta te nje ndertimi te ri e cilesor,i mobiluar mjaft mire. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete, 2 ballkone dhe lavanderi me vete. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion

  • Referenca: MAS1467
  • Sip. e brendshme:129 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 302

Kontakto Agjentin