• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 84m2

Apartament ne Shitje

Fresku - Rruga e Thesarit
PËR SHITJE

98,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Muhamed Deliu".Apartamenti ka siperfaqe 84 m2 dhe nje verande me siperfaqe 73 m2.Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dhy dhoma gjumi dhe nje tualet.Cdo dhome ka dalje ne verande e cila te ofron nje pamje paronamike drejt malit te Dajtit dhe qytetit te Tiranes.Apartamenti pozicionohet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati me ashensor.Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1499
  • Sip. e brendshme:84 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 175

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: