• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 112m2

Apartament 2+1 - Ne shitje

Ali Demi
PËR SHITJE

123,100 €

Përshkrim

Apartament ne shitje tek "Ali Demi" me siperfaqe 111.9 m2Hapesira eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualete dhe nje ballkon.Ka nje orientim te mire, qe ofron mundesi per drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites.Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri dhe ndodhet ne katin e 2 te pallatit, me ashensor, prane te gjitha faciliteve te nevojshme.Zona e banimit eshte e populluar dhe lehtesisht e aksesueshme me te gjitha mjetet e transportit.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1507
  • Sip. e brendshme:112 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 117

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: