• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartamente 2 + 1 ne Shitje -

Laprakë - Dogana
PËR SHITJE

103,140 €

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1 tek ish - sheshi "Shqiponja", me siperfaqe duke filluar nga 108.5 m2.Apartamentet jane te organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje te bashkuar me ambientin e ngrenjes, dy dhome gjumi dhe dy tualete.Kompleksi rezidencial ne te cilin ndodhen apartamentet eshte i sapo perfunduar, i ndertuar ne menyre cilesore dhe bashkekohore.Apartamentet ndodhen ne nje zone me levizshmeri te larte dhe prane autostrades.Apartamentet kane orientim Jug - Lindje.Ndodhet ne katin e dyte.Cmimi per m2 eshte 900 Euro.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1508
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 164

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: