• Dhoma Gjumi: 4
  • Tualete: 2
  • 230m2

Duplex per shitje - Kopshti Botanik

Kopshti Botanik
PËR SHITJE

397,000 €

Përshkrim

Kompleksi është një ndertim i ri, i pozicionuar në jug të qytetit të Tiranës, në një prej zonave me te mira prane Kopshtit Botanik. Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.Kompleksi ofron duplex per shitje me 1200 euro / m2, me orientim Lindje - Perendim e cila mundeson drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Duplexi ka nje siperfaqe 229.6m2 + 101.4m2 verande, e cila organizohet ne nje dhome ndenje , nje ambient gatimi, 4 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Ndertimi eshte i realizuar me teknologjite e reja dhe moderne duke ofruar shtresa hidro- izoluese, rifinitura , mure solide qe ndajne apartamentet midis tyre dhe me ambientet e perbashketa.  Kompleksi ofron hapsira te gjelbra, sheshe, trotuare, ndriçim te jashtëm, ambjente qetesie dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorant, etj.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1523
  • Sip. e brendshme:230 m2
  • Dhoma Gjumi: 4
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Duplex
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 468

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: