• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 2
  • 95m2

APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE QENDER

Pazari i Ri - Rruga e Barrikadave
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile . Me nje siperfaqe 95 m2, eshte i organizuar nga 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi, kuzhina e vecuar , 1 ballkon, dhe 2 tualete, njeri ne dhomen e gjumit.. Apartamenti ka nje arredim mjaft te kendshem dhe nje vendndodhje mjaft te pershtatshme per banim. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion

  • Referenca: MAS1528
  • Sip. e brendshme:95 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 338

Kontakto Agjentin