• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament me Qira 2+1

Rruga e Elbasanit
PËR QIRA

850 € /Muaj

Përshkrim

Apartament me qira 2+1+2+2 me siperfaqe 120 m2 ne rrugen Elbasanit te Ambasada Amerikane. Ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese te re me ashensore.Hapsira organizohet  2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje te bashkuar me ambientin e gatimit, dy  tualete dhe ndy ballkone me pamje te hapur. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuar dhe me te qeta te Tiranes dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane per nje jetese komode.Ofrohet i mobiluar si ne foto, me arredim komod, me pajisje te perfshira. Per me shume detaje, ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ1531
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 4
  • Klikimet nga Website: 94

Kontakto Agjentin