• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2

Apartament ne shitje 3+1+2

Tefta Tashko
PËR SHITJE

184,600 €

Përshkrim

Apartament per shitje 3 +1+2  me siperfaqe 141.93m2 ne rrugen "Tefta Tashko Koco".Organizohet ne nje koridor qe ben shperndarjen ne dhomat e gjumit, nje dhome ndenje, dy tualete dhe nje ballkon.Ka nje orientim te mire drejt kahut veri -lindje, me nje ndricim natyral dhe te ngrohte gjate dites. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati nenete katesh te ndertuar vitet e fundit,te mire administruar,me ashensor .Ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte dy minuta larg pazarit te ri,dhe  lehtesisht i aksesueshem nga rruga kryesore, me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone,  ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ1540
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 98

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: