VILE PER SHITJE PRANE VILAVE GJERMANE (MUNDESI INVESTIMI)

Qyteti Studenti - Vilat Amerikane
PËR SHITJE

520,000 €

Përshkrim

Vile per shitje prane vilave Gjermane.379 m2 me certificate pronesie e rrethuar me mur, me porte me vete, me agrume, peme frutore dhe dekorative ne te siperfaqen e jashtme te truallit.Sip. totale e ndertimit eshte 385 m2 prej te cilave:Siperfaqja e katit nen toke 139.5 m2 I organizuar ne 1 garazh, lavanderi, ambjent fitnesi, ping-pong, magazine per dru oxhaku etj.Kati 0 (kati i pare banim ) me sip. 119 m2 qe eshte dhe baza e ndertimit  I organizuar ne sallon me oxhak, ambjent gatimi, ngrenie, 1 tualet te madh me dritare, dhome pushimi (verande) etj.Kati  i pare (i dyte banim) papafingo me sip. 115 m2  dhe 11.5 m2 verand . Eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi matrimoniale me tualet me vete dhe me dalje ne verande me pamje te gjelberuar, 2 dhoma gjumi te tjera me tualet te perbashket me hidromasazh.Truall i  lire eshte 266 m2.Catia eshte me tjegulla, beton, hidroizolim, polisterol. Me sistem ngrohje-ftohje qendror ciller per te gjithe vilen. Ka dhe panel diellor .Eshte me certifikate te rregullt pronesie dhe me leje ndertimi te rregullt leshuar me vendim te K.R.T.K me projekt me nje studio projektimi prestigjioze.I zoti nuk ka banuar asnjehere ne kete vile qe kur eshte ndertuar pasi ka qen gjithe kohes me qera per perfaqesi te ndryshme diplomatike .Aktualisht eshte dhene me qera nga  nje perfaqesi tjeter ambasade me kontrate 3 vjecare.Eshte mundesi shume e mire investimi .

Informacion

  • Referenca: BLL1545
  • Klikimet nga Website: 209

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: