• Tualete: 1

JAPIM APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE MYSLYM SHYR!

Myslym Shyri - Drejtoria e Policisë
PËR QIRA

370 € /Muaj

Përshkrim

Japim apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyr.Apartamenti ndodhet ne kati e 4 te nje pallati ekzistues ne rruge kyesore. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ofrohet bosh.Apartamenti mund te shfryteyohet dhe per biznes.PEr me shume informacione na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: MAS1551
  • Tualetet: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 271

Kontakto Agjentin