• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 1
  • 121m2

Apartament 3+1+2bllk (121m2)

Bllok
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet me cmim okazion nje apartament 3+1 me siperfaqe te banueshme 121 m2, i pozicionuar ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues.Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenjie se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, nje tualet, 2 ballkone dhe nje tualet.Apartamenti ofrohet i mobiluar.Per me teper informacion jeni te mirepritur per te na kontaktuar.

Informacion

  • Referenca: PAZ1552
  • Sip. e brendshme:121 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 4
  • Klikimet nga Website: 123

Kontakto Agjentin