• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 80m2

Apartament 1+1 ne Bllok

Janos Hunyadi Bllok
PËR SHITJE

160,000 €

Përshkrim

Apartament i mobiluar me arkitekt, ne katin e 7 (jo i fundit). Ndodhet ne qender te Tiranes ne zonen e Bllokut.Eshte i organizuar ne dhome gjumi, dhome ndenjeje, tualet dhe ballkon.Pallat i ri me ashensor, roje dhe sistem sigurie. Apartamenti eshte i shtruar me parket.Me dokumentacion te rregullt.Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1573
  • Sip. e brendshme:80 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 7
  • Klikimet nga Website: 96

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: