• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1 per Qira tek Rruga e Kosovareve!

Rruga e Kosovareve Tirana e Re - Liqeni i Tiranës
PËR QIRA

900 € /Muaj

Përshkrim

Jepet Apartament 2+1 per qira, prane rruges se Kosovareve, ne katin e 5 te nje pallati te ri, ndertim i 4-vjecarit te fundit, me ashensor dhe te mireadministruar.Me siperfaqe neto prej 97 m2, e organizuar ne dhome ndenjeje, kuzhine e ndare me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe investuar ne detaj, i kuruar me nje mobilim bashkekohor dhe me pajisje te firmave me cilesore perfshire dhe investime baze te apartamentit si sistem ngrohje qendrore, parket etj.Lokacioni teper i favorshem shume prane Liqenit Artificial dhe prane faciliteteve dhe sherbimeve i shton nje tjeter cilesi apartamentit.Ne cmim perfshihet dhe posti parkimit!Per me shume informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ1598
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Klikimet nga Website: 114

Kontakto Agjentin