• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Shitet apartament 2 + 1 + 2 - Hoxha Tasim

Pazari i Ri - Hoxha Tahsim
PËR SHITJE

130,000 €

Përshkrim

Shiten apartamente 2 + 1 me siperfaqe 88.6m2 / 90.3m2  / 106.4m2  tek rruga Hoxha Tasim. Hapesirat organizohen ne nje korridor i cili ben shperndarjen e siperfaqes ne nje dhome ndenje me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me tualet, dhome gjumi per femijet dhe tualet. Apartamentet ndodhet ne nje ndertim te ri i cili perfundon se shpejti, me ashensor me njesi sherbimesh te ndryshme dhe 2 kate parkim nentoke. Ndodhen ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitet prane ne rruge kryesore. Apartamentet ofrojne ndricim te mire dhe pamje te hapur. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone , jeni te lutur te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ1629
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 7
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 460

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: