• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Apartament 2+1 ne Shitje

Pazari I ri
PËR SHITJE

135,000 €

Përshkrim

Apartament 2+1 te Pazari i Ri.Me nje siperfaqje totale prej 103,3m2 apartamenti organizohet ne:Hyrje me korridor, sallon ndenje i bollshem, kuzhina e vecuar, me ballkon llozhe te mbyllur, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, garderobe, dhome gjumi femijesh dhe nje tualet me dritare.Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-te katesh (pa ashensor, mundesi per vendosje ashensori). Orietimi i ketij apartamenti eshte 180 grade, duke patur mundesi drite dhe ajrosje natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1635
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Klikimet nga Website: 144

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: