• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 43m2

Apartamenti 1+1 ne shitje - Spille

Kavajë
PËR SHITJE

45,000 €

Përshkrim

Shitet apartament ne bregdet, ne Spille.Apaertamenti ka siperfaqe 43 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te sapo perfunduar kater katesh.Ka orjentim te mire drejt jugut me ndricim natyral.Pozicionohet ne vijen e pare te ndertimeve. Zona eshte mjaft e frekuentuar dhe e preferuar per pushime kryesisht nga familjare.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1648
  • Sip. e brendshme:43 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 155

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: