• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 115m2

Apartament 2+1+2 per Qira

Rruga e Bogdaneve
PËR QIRA

850 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1+2 te rruga e Bogdaneve.Apartamenti ka siperfaqe 115 m2 dhe pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te mireadministruar.Apartamenti organizohet ne nje korridor hyres, nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy talaete dhe nje ballkon.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes me shumellojshmeri aktivitetesh prane.Zona i ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si: shkolla, kopshte, supermarkete, bar-kafe, klinika mjeksore etj.Eshte lehtesisht e aksesueshme dhe prane qendres se qytetit.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1673
  • Sip. e brendshme:115 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 101

Kontakto Agjentin