• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 110m2

Shtepi private ne Shitje

Koli Bano Laprakë
PËR SHITJE

178,000 €

Përshkrim

Shitet shtepi private ne rrugen "Koli Bano", Laprake.Shtepia ka siperfaqe trualli 387 m2 dhe siperfaqe ndertese 110 m2.Shtepia organizohet ne nje koridor qe ben shpernadrjen ne ambientin e ndenjes, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Ndodhet ne nje zone te poppuluar dhe me fasilitete te shumta per nje jetese komode dhe te mire.Shtepia ka nevoje per invesitm.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1686
  • Sip. e brendshme:110 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 350

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: