• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1

Apartament 2+1 - Bllok

Bllok
PËR QIRA

1,300 € /Muaj

Përshkrim

Apartament me qira ne zemer te bllokut me nje pamje te hapur.Me nje siperfaqe prej 160 m2, apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem ndenje, ambient gatimi i perbashket, dy dhoma gjumi, garderobe, nje tualet dhe nje super verande. Jepet plotesisht i mobiluar me te gjitha eleketroshtepiaket e nevojshme. Eshte i shtruar me parket druri, i investuar ne izolim akustik dhe termik. Ka te instaluar sistem Chiller dhe ndodhet ne nje godite te administruar dhe me sistem sigurie 24h. Cmimi i apartamentin nuk i perfshin taksat e muajit. Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1691
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 241

Komoditetet

 • Shopping Center
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin