• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2

Apartament 3+1+2 - Rr Elbasanit

Rruga e Elbasanit
PËR QIRA

1,200 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament me qira ne rruge e Elbasanit me siperfaqe 149m2. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndjenje, tre dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne nje godine te re me ashensor shume prane Ambasades Amerikane. Zona ofron fasilitete te ndryshme afer dhe nje siguri maksimale. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me nje orientim te mire drejt Lindjes. Per me teper informacion, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1692
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 298

Kontakto Agjentin