• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 96m2

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Vasil Shanto
PËR SHITJE

130,000 €

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje, ne nje ndertim te vitit 2004. Pallati nuk ka ashensor momentalisht, por do te vendoset ne  bashkepunim me bashkine. Orientim lindje dhe jug, me hapesira te shfrytezuara mjaft mire. Ka oxhak funksional. Cmim i padiskutueshem.

Informacion

 • Referenca: MAS1693
 • Sip. e brendshme:96 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 5
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 329

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: