• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament Me Qira 2+1+2

Rruga e Kavajës
PËR QIRA

750 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament me qira  2+1 ne Rrugen e  "Kavajes" ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te banimit te nje pallati me ashensor, te mire administruar,i ndertuar vitet e fundit.Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi,nje sallon te madh,ballkon,dhe dy tualete.Orientimi i apartamentit ndodhet ne kahun e lindjes,dhe ofron  nje ndricim natyral per pjesen me te madhe te dites.Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar ne Tirane,dhe ndodhet vetem pese minuta larg qendres.Jepet me Qira 750 Euro ne muaj,pa taksa.Ofrohet dhe nje vend parkimi me vlere 60 Euro ne muaj.Per nje vizite ne prone ose me teper informacion, ju lutem na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1700
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 6
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 194

Kontakto Agjentin