• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 98m2

Apartament 3 + 1 + 2 - Unaza e Re

Astir - Unaza e Re
PËR SHITJE

101,250 €

Përshkrim

Oasis Residence eshte nje projekt qe vjen me dy godina me arkitekture moderne bashkekohore ne nje vendndodhje shume te mire prane Unazes se re.Kompleksi ofron hapsira te gjelbra, kende lojrash, ambiente pushimi dhe argetimi dhe njesi sherbimi te ndryshme.Disponojme apartamente me siperfaqe te ndryshme te tipologjise 3 + 1+ 2 , me orientime dhe kate te ndryshme. Apartamentet jane te ndertuara me teknologjite e fundit, me fasada te ventiluar dhe termoizolim. Projekti perfundon ne Janar 2022. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ1703
  • Sip. e brendshme:98 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 112

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: