• Dhoma Gjumi: 7
  • Tualete: 6
  • 544m2

Vile moderne per Qira

Rezidenca Acacia Hill
PËR QIRA

4,000 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira vile moderne tek Kompleksi Rezidencial "Acacia Hills", Mjull - Bathore.Vila ka siperfaqe trualli 668.97 m2 dhe siperfaqe totele ndertese 544 m2. Vila ka ne total 4 kate. Kati -1 organizohet ne nje holl pritje me dy nivele, nje dhome gjumi, nje tualet, nje depo dhe nje dhome lavanderie.Kati 0 organizohet ne nje dhome ndenje, ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe garazh.Kati 1 organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi ku secila dhome ka tualetin e saj, nje tualet dhe nje dhome lavanterie.Kati 2 i cili organizohet ne tre dhoma gjumi dhe dy talete.Ne pjesen e pasme te viles ndodhet nje obor i mireorganizuar me siperfaq te konsiderueshme dhe nje pishine. Vila eshte e pozicionuar ne periferi te kompleksit rezidencial qe i mundeson te kete nje pamje te hapur. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1723
  • Sip. e brendshme:544 m2
  • Dhoma Gjumi: 7
  • Tualetet: 6
  • Dhomë Ndenje: 3
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 229

Kontakto Agjentin