• Dhoma Gjumi: 2
  • 90m2

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK MEDRESEJA E TIRANES

Rruga e Dibrës - Medreseja
PËR QIRA

600 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qira tek medreseja e Tiranes .Apartamenti ndodhet ne katin  e pare  banim te nje pallati te ri .Organizohet nga nje dhome ndenje me dalje ne ballkon ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet . Ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre moderne . Tek cmimi eshte i perfshire edhe nje post parkim -1.PER ME TEPER INFORMACIONE NA KONTAKTONI .

Informacion

  • Referenca: MAS1736
  • Sip. e brendshme:90 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Klikimet nga Website: 120

Kontakto Agjentin