• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament ne shitje 2+1

Ali Demi
PËR SHITJE

75,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2 + 1 me sipërfaqe 82m2 në Ali Dem te kompleksi Kontakt.Eshtë i organizuar në dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje+aneks gatimi me dalje ne ballkon dhe dy tualete.Ka një orientim ne kahun Veri Lindje.Zona ne te cilen ndodht ofron te gjitha institucionet arsimore si cerdhe ,kopshte,shkolla,qendra shendetesore,markete,bar,restorante etj.Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallati  te ri ndertuar ne vitin 2021.Ndodhet në nje zone te frekuentuar  dhe eshte lehtësisht i arritshëm nga rruga kryesore, me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.Për më shumë detaje ose një vizitë në pronë, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ1737
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Klikimet nga Website: 116

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: