• Dhoma Gjumi: 2

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK BLLOKU

Bllok
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament me qira tek zona e bllokut.Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 dhome ndenjeje, 2 tualete dhe 2 ballkone.Ka nje hapesire totale prej 115m2. Ofrohet plotesisht e mobiluar.E pershtatshme dhe per aktivitete biznesi.Per me shume informacion, na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL1744
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 113

Kontakto Agjentin