• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 117m2

Apartament 3+1+2 - Rr Kavajes

Rruga e Kavajës
PËR SHITJE

226,950 €

Përshkrim

Shitet apartament i tipologjise 3+1+2 me siperfaqe 146.4m2Apartamenti ndodhet tek Rr Kavajes me orientim drejt Veriut dhe eshte ende ne ndertim e siper.Organizohet ne nje sallon ndenje me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Objekti zhvillohet ne 2,4,16 dhe 24 kate ku dy katet e para do te perdoren per ambjente sherbimi: dyqane dhe zyra.Ofron kater kate parkim nentoke,dy kate dedikuar totalisht ambjenteve te biznesit me hapsira lehtesisht  te aksesueshme dhe hyrje te vecuara nga hyrjet e banimit.Kompleksi ofron hapsira te gjelbra, ambiente pushimi, park per femijet dhe fasilitet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni

Informacion

  • Referenca: PAZ1768
  • Sip. e brendshme:117 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 376

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: