• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 1
  • 93m2

Apartament per shitje

21 Dhjetori
PËR SHITJE

80,000 €

Përshkrim

 Shitet apartament me sipërfaqe 93 m2, e tipologjisë 3+1, Rruga "21 Dhjetori" Ndodhet në katin e gjashte ne nje pallat ekzistues, me orientim jug-perendim. Apartamenti organizohet në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje, aneks gatimi, një tualet dhe ballkon. Shitet i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme. Ka nje vendndodhje ideale në zemër të Tiranës e cila i jep me shume vlere ketij apartamenti. Për më shumë detaje, na kontaktoni! 

Informacion

  • Referenca: PAZ1770
  • Sip. e brendshme:93 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 271

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: