• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Apartament per Shitje 2 + 1 i mobiluar

Pazari i Ri - Hoxha Tahsim
PËR SHITJE

108,000 €

Përshkrim

Apartament per shitje 2 + 1  me siperfaqe 94 m2 ne Rrugen "Hoxha Tahsim"Ambienti eshte i mobiluar,i organisuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje me kuzhine te perfshire, tualet dhe ballkon.Ka nje orientim te mire Jug - Prerendim, me nje ndricimi natyral dhe te ngrohte gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte , lehtesisht i aksesueshem nga rruga kryesore. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone,  ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni !

Informacion

  • Referenca: PAZ1800
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 110

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: