• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Apartament 1+1 - Ne shitje

Porcelan - Oxhaku
PËR SHITJE

49,200 €

Përshkrim

Shitet apartament tek rruga "Kongresi i Manastirit".Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik me sip 75.6 m2.Hapesira eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe nje tualete.Ka nje orientim te mire, qe ofron mundesi per drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites.Zona e banimit eshte e populluar dhe lehtesisht e aksesueshme me te gjitha mjetet e transportit.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1865
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Klikimet nga Website: 114

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: