• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2

Apartament 3+1+2 per qira - 21 Dhjetori, Prapa Mondial

21 Dhjetori
PËR QIRA

370 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet Aparatment 3+1+2 per qira, i pozicionuar ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, te mirembajtur, me vendodhje ne Zonen e 21 Dhjetorit, Prapa Mondial.Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjie se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, dy tualete, nje korridor te bollshem.Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

Informacion

  • Referenca: PAZ1867
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 188

Kontakto Agjentin