• Dhoma Gjumi: 3
  • 314m2

Villa for sale at Farka

Zonë Rurale
PËR SHITJE

330,000 €

Përshkrim

Vilat kane nje tipologji prej 3 katesh me siperfaqe totale 313m2 ,  ku kati -1 eshte bodrum, i cili ka akses me shkalle per tu futur ne katin e pare,  me siperfaqe 56.4m2 ne te cilen perfshihen laundry dhe depo. Kati i pare perfshin 1 kuzhine, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 korridor te vogel lidhes mes dhomave, me siperfaqe 87m2 Ne katin e dyte ka 3 dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale ka 1 garderobe dhe tualet te madh brenda, 2 dhoma teke si dhe 1 tualet te perbashket, me siperfaqe 84.1m2. ROSES RESIDENCE ESHTE VETEM 6.5 KM NGA QENDRA E TIRANES DHE VETEM 4 KM NGA QENDRA TREGTARE TEG afer dy akseve kryesore te unazes se madhe pak km nga rruga e vjeter e ElbasanitVilat janë ndërtimet më bashkëkohore në qytetin e Tiranës, të gjitha materialet e përdurora për ndërtimin e tyre janë të çertifikuara nga Bashkimi Europian.Per me shume detaje, ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL1870
  • Sip. e brendshme:314 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Dhomë Ndenje: 3
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 350

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: