• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 124m2

Apartament 2+1+2 per shitje

Peti Liqeni i Thatë
PËR SHITJE

112,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2 + 1 + 2 tek rruga "Peti" prane liqenit te thate.Apartamenti ka siperfaqe totale 114.1 m2 nga te cilat 103.7 m2 jane te brendshme.Apartamenti pozicionohet ne katin e pare teknik.Organizohet ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit dy dhoma gjumi, njera me tualet dhe ne tualet i perbashket.Apartamenti disponon dhe nje verande me siperfaqe 20.7 m2.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit me punime cilesore ku mund te permendim sistemin kapot, termoizolimin, vetratat alumin termik dhe xhamat triplex me gaz argoni. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes me fasilitetet e nevojshme prane per nje jetese komode dhe cilesore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1871
  • Sip. e brendshme:124 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 158

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: