• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament me qira - Bllok

Bllok
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira apartament i mobiluar ne zemer te Bllokut. Me nje siperfaqe prej 110m2 apartamenti organizohet ne sallon ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te banimit te nje pallati me ashensor, te mire administruar.Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar ne Tirane,dhe ndodhet vetem pak minuta larg qendres.Jepet me Qira 600 Euro ne muaj,totalisht i mobiluar si ne foto.Per nje vizite ne prone ose me teper informacion, ju lutem na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1906
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 131

Kontakto Agjentin