• Dhoma Gjumi: 4
  • Tualete: 3
  • 240m2

Vile moderne ne shitje

Herman Gmeiner Stadiumi Qemal Stafa - Gjuhët e Huaja
PËR SHITJE

400,000 €

Përshkrim

Shitet vile moderne ne Sauk , rruga " Herman Gmeiner "Vila ka siperfaqe trualli 340 m2 dhe siperfaqe ndertese 240 m2. Vila ka 3 kate plus papafingo. Kati 0 organizohet ne nje ambjent per zyra ose dhome per miq,  nje post parkimi dhe nje tualet.Kati 1 organizohet ne nje dhome ndenje, kuzhine gatimi dhe verande e bollshme. Ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi dhe nje tualet me vaske. Papafingo ne katin e fundit organizohet nga nje dhome dopio me hapsire te konsiderueshme dhe nje tualet.Ne pjesen e pasme te viles ndodhet nje sheshpushimi me siperfaqe te konsiderueshme . Vila eshte e pozicionuar ne periferi te qytetit e cila i mundeson nje pamje te hapur ne katet e siperme. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1907
  • Sip. e brendshme:240 m2
  • Dhoma Gjumi: 4
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 327

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: