• Dhoma Gjumi: 4
  • Tualete: 2

Shitet Vile luksoze ne Dhermi

Himarë
PËR SHITJE

530,000 €

Përshkrim

Shitet vile luksoze dhe moderne ne Dhermi.Siperfaqe ndertimi totale e secilit objekt eshte 265 meter2. Vila ndahet ne tre kate ku kati i pare eshte plotesisht nentoke, perfshin nje dhome teknike/lavanteri, nje dhome sherbimi/ambient fjetje dhe nje hobby room/man cave per tu perdorur si hapsire rekreacionale., me siperfaqe prej 80m2.Kati perdhe eshte 90m2 dhe pershin nje ambient ndenje me dalje ne verande, kuzhine dhe ambient ngrenie, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 90m2 ku perfshihet nje dhome gjumi matrimoniale me garderob dhe tualet, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Objektet ndajne te njejtat siperfaqe, ku siperfaqja e seciles parcele eshte 470 meter2.Vilat perfshijne pishine dhe dy poste parkimi. Per me shume detaje ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: ROG1911
  • Dhoma Gjumi: 4
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 392

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: