• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 180m2

Vile 3+1+2 - Berzhit

Zonë Rurale
PËR SHITJE

190,000 €

Përshkrim

Shitet vile  e re ne Berzhit me nje siperfaqe prej 180m2. Vila ndahet ne dy kate dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi i vecante, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Trualli i viles eshte 441m² dhe ofron gjithashtu dy poste parkimi. Vila eshte pjese e nje kompleksi te ri te ndertuar se fundmi i cili ofron 14 vila te njejta me organizimin e duhur me privatesine e nevojshme .Kompleksi ndodhet mes gjelberimit, freskise dhe qetesise dhe kjo eshte nje vlere e shtuar pasi zona se fundmi ka marre nje zhvillim te madh ne infrastrukture.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ofron sigurine e duhur per nje jetese te qete. Per me shume informacion , mos hezitoni te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ1915
  • Sip. e brendshme:180 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 129

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: