• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Super apartament 2+1+2+bllk per qira - Prane Gjimnazit Ismail Qemali

Prane Gjimnazit Ismail Qemali Pazari i Ri, Rruga Tefta Tashko, 9-Kateshet, Rruga
PËR QIRA

650 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira nje superapartament 2+1+2+bllk, teresisht i mobiluar dhe i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie, dy kuzhina (nje prej te cilave ndodhet tek pjesa e ballkonit ne dalje te sallonit), dy dhoma gjumi, dy tualete.Ne cmim perfshihet dhe posti i parkimit qe ndodhet ne katin -1 te pallatit.Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1927
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 106

Kontakto Agjentin