• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 5
  • 593m2

Vile ne Shiitje

Tegu
PËR SHITJE

825,000 €

Përshkrim

Vile ne shitje prane TEG-ut.Vila ndodhet ne brendesi te nje kompleksi banimi prej 10 vilash.Kompleksi eshte ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje se shpejti.Kopleksi eshte i vendosur ne koder me pamje nga TEG-u.Ne brendesi te kompleksit eshte nje pishine e perbashket per te gjitha vilat.Vila organizohet ne tre kate, nje kat nentoke dhe 2 kate mbitoke.Kati nentoke organizohet ne nje garazhd, lavanderi, kantin/depo dhe nje tualet.Kati perdhe organizohet ne holl hyrje, nje dhome ndenje, ambient gatimi dhe ngrenie dhe nje tualet.Kati i pare organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne tre dhoma gjumi dy prej tyre me tualet dhe nje tualet i perbashket.Dhoma matrimortiale ka hapsire te detikuar per garderobe.Vila ofron sistem qendror ngrohje/ftohje chiller. Rendesi e vecante i eshte kushtuar ambientit perreth vilave, pervecse gjelberimit qe ofron natyra cdo vile ka hapesiren e saj te gjelbert.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1930
  • Sip. e brendshme:593 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 5
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 279

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: