• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 75m2

Apartament 1+1 - Qendra Turdiu

Fusha e Aviacionit
PËR SHITJE

75,000 €

Përshkrim

Apartamenti eshte i pozicionuar prane fushes se aviacionit, tek kompleksi Turdiu.Ndodhet ne katin e 10 teknik ne nje godine qe  pritet te perfundoje ne vitin 2023.Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes + Ambjenti i gatimit • 1 Dhome gjumi • 1 Tualet • Ballkoni • Korridor Shpërndares.Ka nje siperfaqe totale 83.44m2 ku sip te perbashket 8.60m2 dhe siperfaqe te brendshme 74.84m2.Zona ka marre nje zhvillim te madh kohet e fundit dhe ofron godina rezidenciale me te gjitha fasilitete e nevojshme prane.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni. 

Informacion

 • Referenca: PAZ1933
 • Sip. e brendshme:75 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 10
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 406

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: