• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 157m2

Apartament per shtije ne Golem , Durres

Golem
PËR SHITJE

90,000 €

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe te fundit ne nje nga rezidencat me cilesore ne plazhin e Golemit. siperfaqe totale 157m2. Siperfaqe e brendshme 88 m2, siperfaqe verande 69 m2. Mundesi shume e mire investimi pasi prona eshte lehtesisht e konvertueshme ne dy apartamente me hyrje te vecante. Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi.

Informacion

 • Referenca: KOM1959
 • Sip. Totale: 157 m2
 • Sip. e brendshme:88 m2
 • Sipërfaqja e Tokës: 157 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 3
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 578
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Air Conditioning
 • View to Sea
 • Terrace
 • Garden

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: