• Dhoma Gjumi: 5
 • Tualete: 4
 • 834m2

Vile ne shitje, Tirane

Vilat Selitë
PËR SHITJE

670,000 €

Përshkrim

Shitet vile moderne, 4 kate tek blloku i vilave ne Selite. Siperfaqe e ndertimit 534 m2, siperfaqe e truall 300 m2. Vila eshte plotesisht e mobiluar. Sistem kondicionimi chiller, parket dru lisi masiv, kushine moderne ne cdo kat me elektroshtepiake Smeg, dyer dritare duralumin termik triplex, panel diellor per ngrohjen e ujit me kapacitet 300l, sistem elektrik mylos, ndricim spote led,sistem alarmi, sistem survejimi kamerash ,sistem kapote, mundesi parkimi deri ne 6 makina. Vila eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te mira me akses te menjehershem zonen e komunes se parisit dhe Tiranen e re.
Mundesi e shkelqyer investimi per banim ose biznes. Mund te jepet me qera 3000-3500 eur/muaj. Vila eshte e pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh si Shkolle, Kopesht, Azil, Zyra, Klinika mjekesore, Arkive etj.
Na kontaktoni
0672062222

Informacion

 • Referenca: KOM1961
 • Sip. Totale: 834 m2
 • Sip. e brendshme:534 m2
 • Sipërfaqja e Tokës: 300 m2
 • Dhoma Gjumi: 5
 • Tualetet: 4
 • Dhomë Ndenje: 4
 • Klikimet nga Website: 189
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Alarm
 • Solar Hot Water
 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • City Center
 • Shopping Center
 • Fire station
 • Police
 • Hospital
 • School
 • Terrace
 • Garden
 • Games room
 • Gym

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: