• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 145m2

Apartament 2+1+2 me qira

Rruga kosovareve Liqeni i Tiranës
PËR QIRA

600 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1+2 te rruga e Kosovareve. Apartamenti ka siperfaqe 130 m2, eshte plotesisht i mobiluar dhe pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te mire administruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje korridor hyres qe ben shperndarejen ne apartament, nje dhome ndenje, kushine e vecante me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera me ballkon, dy tualete, dy ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes me shumellojshmeri facilitetesh.Eshte lehtesisht e aksesueshme dhe fare prane liqenit te tiranes.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: KOM1962
 • Sip. Totale: 145 m2
 • Sip. e brendshme:130 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 8
 • Klikimet nga Website: 133
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • Lift
 • View to Lake

Kontakto Agjentin