• Dhoma Gjumi: 1
 • 60m2

Apartament 1+1 per qira - Shkolla e Baletit

Prane Shkolles se Baletit Tregu Elektrik
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 1+1 totalisht i mobiluar, i pozicionuar ne katin e pare te banimit te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor, i ndodhur afer Shkolles se Baletit.

Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenjie, kuzhina e ndare ne vete, dhoma e gjumit dhe ballkon.

Apartamenti ofron te gjitha kushtet optimale per nje jetese te qete dhe me te gjitha komoditet e nevojshme.

Per me teper informcion mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1964
 • Sip. Totale: 60 m2
 • Sip. e brendshme:60 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 1
 • Klikimet nga Website: 116
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Air Conditioning
 • Lift
 • City Center

Kontakto Agjentin